בקרות כניסה שעוני נוכחות תוכנת הנהלת חשבונות קופות רושמות תוכנה לניהול עסק יצירת קשר
 
קופות ממוחשבות - קופות ממוחשבות 16
היתרון שבפיתרון וכל מה שצריך לדעת על קופות ממוחשבות

בחירת קופות ממוחשבות הינה מהלך בלתי נמנע ואפילו מחייב כל בית עסק, קטן או גדול. בחירה מתאימה של קופות ממוחשבות יכולה להיות יתרון אדיר לעסק בכך שכל העבודה מול הלקוחות מתנהלת בצורה מסודרת, רישום הלקוחות מאפשר לכם לקבל מידע הכרחי נוסף שקשור לתרבות הקנייה, העדפות ועוד. קופות ממוחשבות מבוססות מחשב ועל כן ניתן להוסיף להם ציוד קצה נלווה שמשמש כעזר בעת המכירה. ההתייעלות בבית העסק ומול הלקוחות שלכם אינה נמנעת מכיוון שכולם מתקדמים קדימה עם הטכנולוגיה וכך גם הקופות שמאפשרות לנו לתת ללקוחות שלנו שירות איכותי ויעיל יותר.

התאמת קופות ממוחשבות לעסק

את התאמת הקופות חשוב לבצע בקפידה תוך מתן שימת לב לעסק, לסוג העסק, לאופי העבודה בו ולייעוד הכללי שלו. נשאלת השאלה איך מתאימים קופות רושמות, מצד אחד אומרים כי כולן מבוססות מחשב ויחד עם זאת יש אפשרות ליצור התאמה אישית ייעודית לעסק לנו. התשובה לשאלה זו ניתנת למענה אם נבין שלכל עסק אפילו אם אלו 2 עסקים דומים לדוגמה 2 חנויות מכולת, עדיין נדרשת ההתאמה המדויקת האישית לכול עסק ועסק, יתכן כי עסק אחר צריך לעבוד יותר מול לקוחות פרטיים ואילו עסק אחר מול לקוחות עסקיים, אופי העבודה שונה ולכן גם התוכנה של קופות ממוחשבות אלו צריכה להיות בהתאם. יחד עם זאת ברוב המקרים קופות ממוחשבות מגיעות עם תוכנת קופה שמכילה לא מעט אלמנטים ואם לימים תרצו לגדול ולהתרחב חשוב שתבדקו כי ניתן באמת לעשות זאת עם עדכון ושדרוג הקופה הקיימת. חלק מהתוספות לקופה כוללות ציוד נלווה שהוא הכרחי לפעילות יום יומית עבור עסקים מסוימים ועבור אחרים לא יהיה להם כלל שימוש, ציוד כגון משקל אלקטרוני יהיה מאוד שימושי עבור מכולת אולם עבור מספרה יהיה מיותר לחלוטין.

בחירת קופות ממוחשבות, רק לפי ייעוד

כידוע יש לא מעט סוגים של קופות רושמות, חלקן מאובזרות ומכילות תוספות לתוכנה וחלקם בסיסיות. לא בהכרח שהבסיסיות יתנו מענה לעסק שנראה לכאורה כעסק פשוט בדיוק כמו שלא בטוח שאותה קופה משוכללת תשרת את העסק הגדול. מכאן שחייבים לבצע התאמה של קופות ממוחשבות לאופי וסוג העסק. את ההתאמה עושים על ידי ייעוץ מקצועי של חברת קופות וזאת לאחר שבדקתם שאכן יש להם ידע והבנה בקופות ממוחשבות. בנוסף לכך מומלץ מאוד להקים סימולציה לעסק שלכם שתדמה את העבודה בזמן אמת, כך תוכלו להעריך את כמות הלקוחות ולהתאים את הקופה המתאימה ביותר עבורכם. ככל שתקפידו לבצע את הסימולציה בצורה מדויקת יותר כך הסבירות שתבחרו קופות ממוחשבות לעסק שלכם שיתאימו יותר, וככול שהקופות מתאימות יותר כך הלקוחות שלכם יקבלו שירות טוב יותר וכפי שאתם יודעים, שירות טוב זה לקוח טוב.
  יצירת קשר

* שם מלא:
טלפון:
* דואר אלקטרוני:
* נושא:
* תוכן:
* - שדות חובה

 
   
צימרים